Dane ogólne

Od czego się zaczęło - początki Agencji Reklamowej Media Design

Agencja Reklamowa Media Design swą działalność rozpoczęła od projektowania stron internetowych i stawiania prostych sklepów. Usługa ta spotkała się ze sporym zainteresowaniem klientów. Z uwagi na fakt, że Agencję reklamową Media Design od początku tworzą ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swe kwalifikacje, dzięki czemu firma stale się rozwija, inwestuje w nowe technologie i pozyskuje strategicznych klientów.

Z myślą o ich potrzebach, z biegiem lat, powiększyliśmy naszą ofertę początkowo o odzież reklamową oraz projektowanie reklam animowanych, by z czasem dodać gadżety reklamowe, artykuły piśmiennicze, kubki reklamowe, parasole z nadrukiem. Druk offsetowy i cyfrowy - wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, banery – druk wielkoformatowy. Od kilkunastu lat umacniamy swoją pozycję na rynku, dbając o wizerunek naszych stałych klientów, a profesjonalnym podejściem i pasją zdobywamy nowych.

Obecnie jesteśmy jednym z nielicznych dostawców znakowanych gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej oraz dostawcą kompleksowych usług marketingowych. Współpracujemy zarówno z dużymi, stabilnymi już przedsiębiorstwami i firmami, jak i tymi, którzy dopiero rozpoczynają swą działalność. Każdemu z naszych klientów zapewniamy doradztwo oraz kompleksową i profesjonalną obsługę reklamową na najwyższym poziomie. Zawsze szukamy skutecznych i niebanalnych indywidualnych rozwiązań, co sprawia, że nasza reklama wyróżnia się na tle innych.

Ogromnie się cieszymy, że nasz system pracy jest doceniany i zyskał uznanie w oczach klientów. Tych, którzy się jeszcze wahają zapraszamy do kontaktu – to przecież nic nie kosztuje a można dużo zyskać.