Profil działalności

Od czego się zaczęło - początki Agencji Reklamowej Media Design

Początki działalności rozpoczęły się od projektowania stron internetowych i stawiania prostych sklepów. Rozwój firmy i zapotrzebowanie naszych klientów spowodowało powiększenie naszej oferty; początkowo o odzież reklamową oraz projektowanie reklam animowanych, z czasem doszły gadżety reklamoweartykuły piśmienniczekubki reklamowemateriały ekspozycyjne, parasole z nadrukiem, drukarnia online - wizytówki, ulotki, plakaty, banery, druk offsetowy i wielkoformatowy. 

Rok 2010 - określenie profilu

W 2010 roku nastąpiło wdrożenie sklepu internetowego www.znaki-bhp.pl - miał on być platformą do testowania najnowszego oprogramowania do sklepów internetowych. Projekt spotkał się z ogromnym ogólnopolskim zainteresowaniem co spowodowało obranie kursu docelowego naszej działalności - wspieranie sprzedaży wiodących producentów z branż głównie specjalizujących się w produkcji oraz imporcie produktów zaopatrzenia firm, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Rok 2011 - kontynuacja obranego kierunku

W roku 2011 powstał pomysł wdrożenia kolejnego sklepu internetowego nie związanego z branżą reklamy. Efektem poszukiwania dostawców i partnerów handlowych była platforma www.czysta-firma.pl - sklep internetowy z branży higieny i wyposażenia technicznego, wyposażenia łazienek publicznych oraz zakładów pracy.

Rok 2013 - szewc JUŻ NIE chodzi w podartych butach

Rozpoczęliśmy pracę nad wdrożeniem największej platformy sprzedażowej www.reklamowy-sklep.pl Produkt ten docelowo będzie zawierał ok 30 000 produktów z branży reklamowej. Będzie on uzupełnieniem naszej oferty reklamowej.

W sklepie m.in znajdą Państwo:

drukarnia online (ulotki, plakaty, wizytówki, kalendarze, papiery firmowe)

artykuły piśmiennicze z nadrukiem (długopisy metalowe, długopisy plastikowe, ołówki, zestawy do pisania)

gadżety reklamowe z nadrukiem (biuro i praca, turystyka, wypoczynek, dom i czas wolny, elektronika, zabawa itp.)

ceramika reklamowa (kubki z nadrukiem, kubki ceramiczne, kubki papierowe, kubki porcelanowe, kubki szklane i plastikowe oraz kubki termiczne)

odzież reklamowa (koszulki z nadrukiem, koszulki polo z nadrukiem, swetry, koszule, bluzy, polary, kurtki, kamizelki, czapki)

materiały ekspozycyjne (stojaki reklamowe, potykacze, tabliczki informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, ramki)

 Sklep internetowy to systemem zarzadzania treścią, jakiej do tej pory nie mieliśmy. Wdrożenie sklepu internetowego zakończyło się sukcesem we wrześniu 2014 roku. 

Obecnie posiadamy oprogramowanie o bardzo dużej funkcjonalności oraz elastyczności, dzięki czemu rozwijamy nie tylko własne sklepy, ale również sklepy naszych klientów. Dzięki rosnącemu doświadczeniu, oraz dzięki naszym klientom jesteśmy w stanie tworzyć oprogramowanie przyjazne dla kupujących.